+48 517 509 346

e-mail: biuro@zajazdnova.pl 

Skępe Restauracja "NOVA"

 

 

ZAJAZD NOVA
ul.
Warszawska 15
87-630 Skępe 

+ 48 (54) 287 77 90 FAX

+ 48 517 509 346

KONTAKT Z NAMI

WESELA 

i KONFERENCJE

 
 
 

 

WESELA I KONFERENCJE

W restauracji organizowane są różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, konferencje, przyjęcia weselne itp. Zajazd posiada zamykaną oraz klimatyzowaną salę konferencyjną.
Sala restauracyjnej także jest klimatyzowana, w której jednocześnie może przebywać 150 osób. Podczas imprez weselnych stoły ustawiane są w sali restauracyjnej a funkcję sali tanecznej pełni sala konferencyjna, która usytuowana jest na tym samym poziomie.

Część pokoi posiada łoża małżeńskie. Dla bardziej wymagających klientów mamy do zaoferowania pokoje o podwyższonym standardzie, różniący się umeblowaniem oraz przestronniejszą łazienką, której dodatkowym wyposażeniem jest wanna. Osoby pragnące maksymalnego wyciszenia i spokoju mogą skorzystać z pokoi umiejscowionych od strony lasu, co eliminuje hałas dochodzący od szosy.

 

Po zamknięciu Restauracji goście hotelowi mają możliwość zakupu ciepłych oraz zimnych napojów oraz słodyczy w Recepcji. Na terenie Zajazdu znajduje się nieodpłatny dla gości hotelowych, duży utwardzony parking, który jest strzeżony jak i monitorowany .

Oferujemy kilka zestawów menu weselnego, w zależności od upodobań klienta. Szczególna uwagę zwracamy na jakość oraz wygląd przyrządzanych przez nas potraw. Ze szczególną starannością dobieramy zastawę stołową oraz dbamy o wygląd stołów. Na życzenie klienta dekorujemy wejście, holl, salę weselną oraz taneczną.

 

Wystrój utrzymany jest w kolorystyce bordo i złoto, co doskonale komponuje się z kolorystyką ścian. Na stole, przy którym zasiadają Państwo Młodzi przygotowywana jest wyjątkowa kompozycja kwiatowa.

 

W naszej ofercie na stałe na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych zagościł tzw. ,,stół wiejski'', który przygotowujemy na życzenie naszych Klientów. Ze względu na swojski smak prezentowanych potraw i wędlin cieszy się on dużym zainteresowaniem Gości. Tradycyjne wyroby i trunki znajdują szerokie grono degustatorów.

więcej

Skępce, ul. Warszawska 15
tel.
728 474 382

REZRWACJA

GALERIA